Tolmuimejad


Sorteeri:
Näita korraga:
Soodus
 Tolmuimeja Dyson Ball Multifloor 
Tolmuimeja Dyson Ball Multifloor     Ball™ tehnoloogia Kõik tolmuimeja osad -- elektroonika, mootor, mootori eelfilter ja 6,5m toitejuhe -- a..
Akutolmuimeja Dyson V6 Baby & Child   Kuni 20minutit tööaega Nominaalne töövõimsus on ca 30% täisvõimsusest ning sellel režiimil töötab seade..
Soodus
Akutolmuimeja Dyson V6 Fluffy
Akutolmuimeja DYSON V6 Fluffy   Kuni 20minutit tööaega Nominaalne töövõimsus on ca 30% täisvõimsusest ning sellel režiimil töötab seade ..
Soodus
Akutolmuimeja Dyson V7 Absolute + lisaotsikute komplekt
Kuni 30minutit tööaega Nominaalne töövõimsus on ca 30% täisvõimsusest ning sellel režiimil töötab seade ilma motoriseeritud otsikuta 30min (20min m..
Soodus
Akutolmuimeja Dyson V7 Motorhead Origin + lisaotsikute komplekt
Kuni 30minutit tööaega  15 Radial™ - tsüklonit (kahel tasandil) Juhtmevabades Dyson tolmuimejates kasutatakse sama (patenteeritud) tsüklonitehnoloo..
Soodus
Akutolmuimeja Dyson V8 Absolute
Akutolmuimeja DYSON V8 Absolute   Kuni 40minutit tööaega Nominaalne töövõimsus on ca 30% täisvõimsusest ning sellel režiimil tö..
Soodus
Akutolmuimeja Dyson V8 Absolute + V8 lisaotsikute komplekt
Akutolmuimeja DYSON V8 Absolute   Kuni 40minutit tööaega Nominaalne töövõimsus on ca 30% täisvõimsusest ning sellel režiimil tö..
Soodus
Dyson Big Ball Allergy tolmuimeja
Tolmuimeja Dyson Big Ball Allergy   Big Ball™ tehnoloogia Kõik tolmuimeja osad -- elektroonika, mootor, mootori eelfilter ja 6,6m toitej..
Soodus
Dyson Cinetic Big Ball Animalpro 2 tolmuimeja
Tolmuimeja sobib erinevatele põranda pindadele: Tänu erinevatele otsikutele on Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 lahendus erinevatele pindade, tingi..
Soodus
Dyson Cinetic Big Ball Musclehead tolmuimeja
Tolmuimeja Dyson Cinetic Big Ball Musclehead   Big Ball™ tehnoloogia Kõik tolmuimeja osad -- elektroonika, mootor, mootori eelfilter ja ..
Soodus
Dyson Cinetic Big Ball Parkett 2 tolmuimeja
Tolmuimeja sobib erinevatele põrandapindadele. Seadme komplektis on (lisaks väikestele otsikutele) universaalotsik, parketiotsik, ja mööblilt tolmu pü..
Dyson madratsiotsik Sobib kõigile Dyson tolmuimejatele v.a V8 mudelid.    ..
Dyson painduv pragude otsik Sobib kõigile Dyson tolmuimejatele v.a V8 mudelid.  ..
Dyson parketiotsik Liigendiga parketiotsik kõigile Dyson tolmuimejatele v.a DC01 ja DC21/DC23 Motorhead ning V8 mudelid.    ..
Dyson otsik -- pehme tolmuhari Pehme tolmuhari mööbli ja valgustite puhastamiseks. Sobib kõigile Dyson tolmuimejatele v.a V8 mudelid.  ..
Dyson Pet Groomer otsik Keskmise ja pikakarvaga koerte harjamise otsik. Mõeldud kasutamiseks kõigi Dyson tolmuimejatega, välja arvatud mudelid D..
Tolmuimeja Dyson Small Ball Multifloor     Ball™ tehnoloogia Tolmuimeja mootori osad -- elektroonika, mootor, mootori järelf..
Dyson Tangle-Free turbiinotsik   Tangle-Free turbiinotsik Dyson tolmuimejatele. Sobib mudelitele DC19 ja edasi, v.a DC24 ja juhtmevaba..
Dyson tolmuimejaotsikute komplekt   Komplekt koosneb kolmest otsikust ja pikendusvoolikust. - Jäik puhastushari  - Pehme tolmuha..
Dyson turbiinotsik Turbiinotsik Dyson tolmuimejatele v.a mudelid DC02 ja DC05 ning kõik püstised ja juhtmevabad mudelid. Turbiinotsik sobib nii ..
Dyson V6 tolmuimejate pestav HEPA filter 966912-03 Sobib Dyson V6 Total Clean akutolmuimejatele.    ..
Dyson V6 ja V8 tolmuimejate pestav eelfilter 965661-01 Sobib Dyson akutolmuimejatele: DC58, DC59, DC61, DC62 ning kõigile V6- ja V8- seeria..
Dyson V6 tolmuimejate aku Sobib Dyson akutolmuimejatele: DC58, DC59, DC61, DC62 ning kõigile V6 seeria mudelitele.  ..
Dyson V8 ja V7 tolmuimejaotsikute komplekt   967768-01 Komplekt koosneb kolmest otsikust ja pikendusvoolikust. - Jäik puhastushari&nb..
Tooted 1 kuni 24, kokku 24 tootest (1 lehekülge)