Dyson 360 eye robottolmuimeja

Tootja: Dyson
Mudel: RB01
Saadavus: 3
949.00€ 999.00€

     0 arvamust  |  Lisa arvamus

Dyson 360 Eye tolmuimeja kaheksa tsükloni on häälestatud õhuvoolu suurendamiseks ja efektiivseks imemisvõimsuseks. Kahekihiline Root Cyclone tehnoloogia võimaldab tolmuimejal jäädvustada väiksema läbimõõduga osakesi kui 0,5 mikronit. Dyson Digital V2 on kiire ja energiatõhus. See pöörleb 78 000 pööret minutis ja imemisvõimsus on kaks korda suurem kui mis tahes muudel robottolmuimejatel. Dyson 360 Eye kasutab sama kõrgtehnoloogilist tehnoloogiat, mis on välja töötatud Dyson-juhme toitega tolmuimejatel.

Dyson 360 Eye 360 ​​kaamera saab teie kodu näha ja navigeerida. Tolmuimeja peal asuv live-kaamera näeb 360 kraadi, nii et Dyson 360 Eye robot suudab oma positsiooni pidevalt reguleerida. Robot kasutab reaalajas positsioneerimis- ja navigatsioonitehnoloogiat (SLAM). See loob ruumi panoraamkujutise, võttes 30 kaadrit sekundis. Kaamera avanemise kiirus on sama, mis robotil, seega on tolmuimeja 50 mm täpsusega.

Dyson Link rakendusega saad juhtida tolmuimeja tööd. Oma nutitelefoniga saate oma Dyson 360 Eye tolmuimejaga värskendusi ajastada, jälgida ja alla laadida. Rakendusega saate tolmuimejat kiiresti muuta, et saavutada maksimaalne puhastustõhusus või 35% vaiksemate tööde jaoks. Dyson Linki rakendus kontrollib teie tolmuimejat. Nii saate puhastada oma kodu isegi siis, kui ei ole kohapeal. Kasutage Appi kaarte, et jälgida, kus teie robot on olnud.

Dyson 360 Eye'i tolmuimeja jälgib aku taset ja naaseb vajadusel laadimisjaama. Nii on see alati valmis, kui soovite. Motoriseeritud harjased kulgevad tolmuimeja põhja alt. Antistaatilised süsinikkiudharjad ja jäigad nailonharjased eemaldavad mustuse igat liiki põrandatelt. Kuigi tavalised rattad võivad olla hädas, on Dyson 360 Eye tolmuimejal rattaajamiga rattad, mis hoiavad tolmuimejat liikumisel ja õiges suunas.

 

Imemisvõimus 20AW 

Garantii 2 aastat.

Dysoni garantii toimub meie esinduskaupluses Kaupmehe 6, Tallinn. 

Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.