Veeionisaator Emco Tech Orion

Tootja: Emco Tech
Mudel: JP-109
Saadavus: 2
1 555.00€

     0 arvamust  |  Lisa arvamus

Veeionisaator Emco Tech Orion

 

Täisautomaatne veeionisaator.

Veeionisaator Emco Tech Orion iseloomustus:

Veeionisaator Orion puhastab ja värskendab vett filtri ning elektrolüüsi abil. Vesi läbib kõigepealt filtri puhastusastmega 0,1 mikronit ja seejärel elektrolüüsi. Lisaks kasutaja poolt valitavale happelise ja aluselise vee tasakaalule värskendatakse vesi elektrolüüsis elektrilaenguga.

Seade paigaldatakse kraanikausi kõrvale ning seadme juhtimine toimub ekraani all olevate nuppude abil. Valida saab nelja astme happelise vee, ainult filtreeritud vee või nelja astme aluselise vee vahel. Valides aluselise vee, voolab seadme peal olevast suunatavast torust välja aluseline vesi ning kanalisatsiooni juhitakse happeline vesi. Valides happelise vee, voolab seadme peal olevast torust happline vesi ning kanalisatsiooni suunatakse aluseline vesi. Valides filtreeritud vee, voolab kõik vesi seadme peal oleva toru kaudu.  Seadme veevõrku ühendamiseks on kõik vajalikud tarvikud komplektis.

Veeionisaatori Orion kasutusvõimalused:

Emco Tech ionisaatorites kasutatav veefilter eemaldab veest liigsed osakesed, kuid jätab alles vajalikud mineraalid. Tallinna kesklinna (Ülemiste) vesi on ilma kõrvalmaitseta juba filtri läbimisel! Edasi läbib vesi elektrolüüsi ning on võimalik valida, kas soovitakse kasutada rohkem vee happelist või aluselist osa. Joogiveeks sobib paremini aluseline vesi ning desinfitseerimiseks ja puhastamiseks happeline vesi. Aluselisel veel on kõrgem Ph-tase, vesi sisaldab rohkem vaba hapnikku ning tänu hapete eemaldamisele on vees suurem aluseliste mineraalide - kaltsumi, magneesiumi, kaaliumi ja naatriumi - osakaal. Regulaarne aluselise vee kasutamine aitab neutraliseerida nii erinevate toitude-jookide kui organismi happelisust. 

 

Veeionisaatori Orion plussid ja miinused:

Elektrooniline juhtimine, automaatse puhastumisega elektrolüüs

--  Kõrgem hind   

 

- Mõõtmed: 245 x 130 x 330 (mm)
- Kaal: 7,2 kg
- Tootlikus: 2,5 - 3 liitrit minutis
- Ioniseerimine: 4 astet aluselist vett, 4 astet happelist vett ning filtreeritud (töötlemata) vesi
- Filter: Peenfilter 0,1 micronit
- Kaltsiumi lisamise võimalus

 

Veeionisaatorite voldik:

 

 Kasutusjuhend:

 Vee ioniseerimne – uus vee kvaliteedi parandamise tehnoloogia

Vesi puhastatakse filtritega, mis eemaldavad kõik liigsed osakesed, kuid jätavad vette alles vajalikud mineraalid. Vesi ja vees leiduvad mineraalid eraldatakse ioonideks ning eraldatakse vee happeline osa, järgi jääb puhas  joogivesi, millel on kõrgem PH tase ning aluseliste mineraalide kontsentratsioon.

Tänu kõrgemale PH tasemele sisaldab vesi rohkem vaba hapnikku. Tänu hapete eemaldamisele suureneb aluseliste mineraalide - kaltsumi, magneesiumi, kaaliumi ja naatriumi - osakaal. Ioniseeritud vee regulaarne kasutamine leevendab erinevate toitude ja jookide happelisust. 

 

Vee ioniseerimise iseloomustus

1. Kuidas veeionisaator toodab ioniseeritud vett?

Vesi voolab läbi positiivsete ja negatiivsete elektroodide, mis ioniseerivad vee. Seejärel eraldatakse vee happeline osa aluselisest. Toimub see vee suunamisel läbi membraanide, mis negatiivsed ioonid positiivsetest ioonidest eraldavad.   

2. Plaatina-titaan elektrolüüs.

Elektrolüüs on varustatud plaatina-titaan elektroodidega, mis on jaotatud kahte sektsiooni. Anoodosa töötleb happelist vett negatiivsete ioonidega ja katoodosa töötleb aluselist joogivett , mis sisaldab positiivseid ioone.  

3. Automaatne elektroodide puhastamine.

Seade puhastab elektrolüüsi ja elektroode automaatselt, kasutajale märkamatult!

Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.