Dyson Small Ball Multifloor tolmuimeja (kaupluse näidis)

Tolmuimeja Dyson Small Ball Multifloor (kaupluse näidis)

 

 

Ball™ tehnoloogia

Tolmuimeja mootori osad -- elektroonika, mootor, mootori järelfilter -- asuvad pallikujulise osa sees. Seetõttu on raskuskese madalal ning tolmuimeja stabiilne.  

 

Hügieeniline tolmuanuma tühjendamine

Kogutud mustuse saab tolmuanumast ühe nupuvajutusega eemaldada

 

Projekteeritud vaiksemaks

Kuna seadme olulised komponendid asuvad akustiliselt töödeldud pallikujulise osa sees, on töötamise heli vaiksem. Seadme imemisvõimsus ei muutunud.

 

Dyson 2 Tier Radial™ tsüklontehnoloogia

Tavalistes tolmuimejates kogutakse tolm tolmukottidesse ja seadme kasutamisel võib tolm ummistada tolmukottide väiksed avad. Osa tolmukottideta tolmuimejatest toimib samal viisil. Neis kogutakse peeniketolm filtrite abil, kuid ka filtrid võivad ummistuda. Dysoni patenteeritud tsüklontehnoloogia kogub rohkem tolmu kui teised tsüklontehnoloogiad. Dyson 2 Tier Radial™ - tehnoloogial töötavad tsüklonseadmed on varustatud kõrgsagedusel vibreerivate otsikutega -- seetõttu ei ole tsükloni avadel ummistumise ohtu.

 

Kogub allergeenid. Puhtam väljuv õhk.

Dyson tsüklontolmuimejad koguvad kuni 0,5 mikroni suurused osakesed (õietolm, hallitus ja bakterid). Dyson 2 Tier Radial™ tsüklontehnoloogia kasutab sisenevale õhule pestavat eelfiltrit ning väljuvale õhule pestavat HEPA filtrit -- mõlemat filtrit võiks pesta ja kuivatatada 1x kuus. 

 

Otsikud

Universaalharjastega (nii kõvale põrandale kui vaibale) turbiinotsik, trepiotsik ning kombootsik (praootsik ja väike hariotsik).

 

Tehnilised andmed:

 

Kaal: 5.5 kg

Imemisvõimsus: 84 AW (max)

Tolmuanuma maht: 0.9 liitrit

Tegevusraadius:  10m

Müratase:  85dB

Voolutarve:  850W

Mõõtmed: Laius 358mm, Kõrgus 808mm, Sügavus 280mm

 

 

 

 

 

 

 

 

Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.