Veeionisaator Emco Tech Mavello

Tootja: Emco Tech
Mudel: JP-101
Saadavus: 1
659.00€

Kogus:

Tarneviis ja tarneaeg

  • Kuller

    osc

    1-3 päeva

  • Kauplus

    airvitamin

    1 päev

     0 arvamust  |  Lisa arvamus

Veeionisaator Emco Tech Mavello (vähekasutatud, garantii 1 aasta)

 

Täisautomaatne kraani ja puutenuppudega veeionisaator.

Veeionisaator Emco Tech Mavello iseloomustus:

Veeionisaator Venus puhastab ja värskendab vett filtri ning elektrolüüsi abil. Vesi läbib kõigepealt filtri puhastusastmega 0,1 mikronit ja seejärel elektrolüüsi. Lisaks kasutaja poolt valitavale happelise ja aluselise vee tasakaalule värskendatakse vesi elektrolüüsis elektrilaenguga.

Seade paigaldatakse kraanikausi kõrvale ning seadme juhtimine toimub seadme kraani ning ekraani kõrval olevate puutetundlike nuppude abil. Valida saab nelja astme happelise vee, ainult filtreeritud vee või nelja astme aluselise vee vahel. Valides aluselise vee, voolab seadme peal olevast suunatavast torust välja aluseline vesi ning kanalisatsiooni juhitakse happeline vesi. Valides happelise vee, voolab seadme peal olevast torust happline vesi ning kanalisatsiooni suunatakse aluseline vesi. Valides filtreeritud vee, voolab kõik vesi seadme peal oleva toru kaudu.  Seadme veevõrku ühendamiseks on kõik vajalikud tarvikud komplektis.

Veeionisaatori Mavello kasutusvõimalused:

Emco Tech ionisaatorites kasutatav veefilter eemaldab veest liigsed osakesed, kuid jätab alles vajalikud mineraalid. Tallinna kesklinna (Ülemiste) vesi on ilma kõrvalmaitseta juba filtri läbimisel! Edasi läbib vesi elektrolüüsi ning on võimalik valida, kas soovitakse kasutada rohkem vee happelist või aluselist osa. Joogiveeks sobib paremini aluseline vesi ning desinfitseerimiseks ja puhastamiseks happeline vesi. Aluselisel veel on kõrgem Ph-tase, vesi sisaldab rohkem vaba hapnikku ning tänu hapete eemaldamisele on vees suurem aluseliste mineraalide - kaltsumi, magneesiumi, kaaliumi ja naatriumi - osakaal. Regulaarne aluselise vee kasutamine aitab neutraliseerida nii erinevate toitude-jookide kui organismi happelisust. 

Veeionisaatori Mavello plussid ja miinused:

Mugav juhtimine kraani ja puutetundlike nuppudega, soodsam hind

--  Elektrolüüsi puhastumine poolautomaatne 

  

- Mõõtmed: 245 x 130 x 330

- Kaal: 5,5kg

- Vee voolamise kiirus: ca 3l minutis

- Voolutarve: 110W

- PH väärtus: 2,7 - 10 pH

- Filtri eluiga: ca 3000 liitrit

- PH valik: 4 astet happelist ja 3 astet aluselist vett ning filtreeritud (töötlemata) vesi

- Paigaldus: Olemasoleva kraani külge, otse veevõrku (kolmikkraaniga) või kraanikausikappi.

Veeionisaatorite voldik:

 

Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.